ORDO Sp. z o.o. z Lublina jest firmą rodzinną, której początki sięgają lat 80-tych, rozpoczynała jako stolarski zakład rzemieślniczy, który na początku swojej działalności zajmował się produkcją wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Pod koniec lat 90-tych nasza firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję domów z drewna.

W roku 1998 rozpoczęliśmy działalność pod nazwą „ORDO” – Prywatne Przedsiębiorstwo, a w roku 2004 zmieniliśmy formę prawną na „ORDO” Sp.z o.o.

Zajmujemy się głównie budową domów w systemie szkieletowym i energooszczędnym. Wykonujemy także domy z bali okrągłych oraz prostokątnych.

Ponad to zajmujemy się przecieraniem drzewa , produkcją bali toczonych, bali profilowanych, wykonawstwem konstrukcji dachowych, deski szalunkowej, boazerii oraz innych wyrobów.

Realizujemy głównie projekty klienta, zarówno domów letniskowych jak i całorocznych, ale specjalizujemy się także w budowie…

Następnie w balu wykonuje się odpowiednie wybrania na długości i w narożach, które są nie zbędne do montażu bali na placu budowy.