Tel. 796 453 613
Tel. 603 452 848
slide

Ordo

W zależności od przeznaczenia domu - konstrukcję ścian domów szkieletowych wykonujemy w przekrojach 10cm, 15 cm, i 20 cm.

slide

Ordo

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych realizacji?. W ich stworzenie włożyliśmy całe nasze serce.

slide

Ordo

Proponujemy Państwu domy wykonywane w konstrukcji szkieletowej oraz domy wykonane z bali okrągłych o średnicy od 16 do 30 cm.

slide

Ordo Lublin

Firma ORDO z Lublina istnieje na rynku od 1998r. Postawiliśmy około 300 obiektów w kraju i zagranicą.

slide

Nowoczesne technologie

Budujemy w różnych technologiach, głównie z drewna (bale drewniane, konstrukcje szkieletowe - drewniane). Realizujemy głównie projekty klienta, zarówno domów letniskowych jak i całorocznych

slide

Kampingi w ośrodkach wczasowych

Specjalizujemy się także w budowie domków kampingowych w ośrodkach wczasowych, czego przykładem jest ośrodek w Kołobrzegu oraz na Sardynii.

Izolacja termiczna domów

Firma ORDO wprowadziła do swojej oferty ocieplenie domów metodą wdmuchiwania. 

Jest to jeden z najlepszych sposobów ocieplenia domów zwłaszcza drewnianych. Do ocieplenia używamy ekologicznej wełny celulozowej , która jest wdmuchiwana za pomocą specjalnej maszyny bezpośrednio w ocieplaną przestrzeń.  Materiał izolacyjny wypełnia  najbardziej skomplikowane i trudno dostępne powierzchnie oraz co najbardziej istotne nie pozostawia mostków termicznych, które ciężko jest wyeliminować przy użyciu metod tradycyjnych.


 

 

 

Wełna celulozowa to ekologiczny i ekonomiczny materiał o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Jego struktura składa się z luźnych włókien celulozy w postaci sypkiej. Będąc materiałem powstającym w wyniku przerobu papieru (który powstaje z drewna), celuloza idealnie uzupełnia walory drewna, wykorzystywanego do budowy domów. Jest jego naturalnym uzupełnieniem, zgodnym co do struktury i właściwości. Materiał z włókien celulozowych znakomicie izoluje nie tylko zimą, ale również latem zapewnia przyjemny chłód, dzięki kilkakrotnie większej pojemności cieplnej od wełny mineralnej akumuluje duże ilości ciepła i nie przepuszcza go do wewnątrz.

                                                                              

Właściwości wełny celulozowej.

 

           

              

               

               

                 

 

 

Firma ORDO  zajmuje się nie tylko ocieplaniem nowych domów , ale także termomodernizacją starych budynków jedno i wielorodzinnych, budynków przemysłowych czy użyteczności publicznej. Wykonujemy docieplenia stropodachów wentylowanych, szczelin , dylatacji oraz poddaszy granulatem wełny mineralnej oraz granulatami celulozowymi.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania naszych usług w atrakcyjnych cenach.

ordo.com.pl - szkieletowe domy drewniane. Kanadyjskie domy z bali drewna - Warszawa