Tel. 796 453 613
Tel. 603 452 848
slide

Ordo

W zależności od przeznaczenia domu - konstrukcję ścian domów szkieletowych wykonujemy w przekrojach 10cm, 15 cm, i 20 cm.

slide

Ordo

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych realizacji?. W ich stworzenie włożyliśmy całe nasze serce.

slide

Ordo

Proponujemy Państwu domy wykonywane w konstrukcji szkieletowej oraz domy wykonane z bali okrągłych o średnicy od 16 do 30 cm.

slide

Ordo Lublin

Firma ORDO z Lublina istnieje na rynku od 1998r. Postawiliśmy około 300 obiektów w kraju i zagranicą.

slide

Nowoczesne technologie

Budujemy w różnych technologiach, głównie z drewna (bale drewniane, konstrukcje szkieletowe - drewniane). Realizujemy głównie projekty klienta, zarówno domów letniskowych jak i całorocznych

slide

Kampingi w ośrodkach wczasowych

Specjalizujemy się także w budowie domków kampingowych w ośrodkach wczasowych, czego przykładem jest ośrodek w Kołobrzegu oraz na Sardynii.

Domy energooszczędne

Domy energooszczędne to nowoczesne domy charakteryzujące się niskim zużyciem energii. Projekty domów energooszczędnych charakteryzują się prostą i zwartą bryłą budynku. Są to najczęściej domy parterowe chociaż znaleźć można również domy z poddaszem użytkowym.

Podstawą budowy takiego domu jest zastosowanie odpowiedniej izolacji oraz wyeliminowanie mostków termicznych, przez które może dochodzić do ucieczki ciepła. Istotne jest także zastosowanie inteligentnych i energooszczędnych instalacji, które zmniejszają koszty ogrzewania domu.

Do budowy domów energooszczędnych używamy ekologicznych materiałów , które nie tylko doskonale izolują budynek , ale pozwalają także ścianom oddychać. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej foli , izolacji i fasady zewnętrznej budynek taki jest nie tylko ciepły , ale posiada także odpowiednią wilgotność , którą  ciężko jest osiągnąć poprzez stosowanie tak szeroko dzisiaj materiałów  , które są zamknięte dyfuzyjnie chociażby jak styropian , tynki mineralne lub innego rodzaju płyty.

 

ordo.com.pl - szkieletowe domy drewniane. Kanadyjskie domy z bali drewna - Warszawa